REKLAMA
Dariusz Herman będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Koszalinie. Fot. Wojciech Grela

Dariusz Herman będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Koszalinie. Fot. Wojciech Grela

Dariusz Herman gościem specjalnym SDR w Koszalinie

  • Autor: Wojciech Napora
  • 02 paź 2018 16:00
REKLAMA

Dariusz Herman - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Jest autorem wyjątkowych projektów budynków mieszkalnych oraz obiektów publicznych, m.in. Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach, za który otrzymał szereg prestiżowych nagród. CINiBA doceniło Stowarzyszenie Architektów Polskich, przyznając mu w 2012 roku tytuł Najlepszego Budynku Wzniesionego ze Środków Publicznych. W tym samym roku projekt zajął również pierwsze miejsce w Plebiscycie Architektonicznym Bryła Roku, a rok później znalazł się na krótkiej liście nominowanych do europejskiej nagrody Miesa van der Rohe.

Dariusz Herman ma też na swoim koncie Grand Prix konkursu Brick Award 2015 za projekt budynku mieszkalno-usługowego ZW109 w Koszalinie. Jednocześnie obiekt zwyciężył w kategorii "Dom wielorodzinny (budownictwo wielomieszkaniowe)". Wśród innych nietuzinkowych projektów domów jego autorstwa wymienić należy: dom H9 w Koszalinie, Villa Moderna w Koszalinie, H11 w Warszawie oraz H13 w Koszalinie.

Od 2014 roku Dariusz Herman jest starszym wykładowcą w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Na spotkaniu Studia Dobrych Rozwiązań w Koszalinie 10 października architekt opowie o swojej pracy oraz najciekawszych projektach.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

10 października 2018, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania o godz. 9:30.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Teatr Variete Muza 
ul. Morska 9, 75-212 Koszalin

ZOBACZ PROGRAM SPOTKANIA W KOSZALINIE

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ NA SPOTKANIE<<<

277506.jpg
277506.jpg

 


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!