REKLAMA
Ciekawie zakomponowana strefa frontowa zyskała praktyczny podcień. Fot. Biuro Projektów Archon+

Ciekawie zakomponowana strefa frontowa zyskała praktyczny podcień. Fot. Biuro Projektów Archon+

Nowoczesny, ekonomiczny, funkcjonalny! Zobacz projekt „Dom w dipladeniach”

 • Autor: Wojciech Napora
 • 03 paź 2018 08:22 (aktualizacja: 03 paź 2018 08:41)
REKLAMA

Charakter „Domu w dipladeniach” podkreśla bezokapowy dach, pokryty blachą na rąbek. Tonacja blachy idealnie współgra z grafitowym tynkiem, zastosowanym na elewacji poddasza. Dla kontrastu elewację parteru wykończono jasnym tynkiem oraz urozmaicono drewnianą okładziną.

Ciekawie zakomponowana strefa frontowa zyskała praktyczny podcień, a przesłonięty nowoczesną pergolą taras to klimatyczna przestrzeń relaksu na świeżym powietrzu. Jest tutaj miejsce na letnią jadalnię oraz strefę wypoczynkową z zestawem ogrodowych mebli.

Wewnętrzny układ funkcjonalny zapewnia mieszkańcom komfortowe warunki użytkowania. Dzięki dużym przeszkleniom strefa dzienna prezentuje się bardzo atrakcyjnie i jest doskonale doświetlona naturalnym światłem. Zaprojektowane w jadalni szerokie otwarcie tarasowe zapewnia płynną komunikację pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem. Ustawna kuchnia posiada obszerny półwysep, przy którym można zaaranżować nowoczesną strefę gotowania, a od strony jadalni również dodatkowe miejsce do spożywania posiłków. Na parterze mieszkańcy mają także do dyspozycji dodatkowy pokój oraz łazienkę z prysznicem.

Komfortowy wypoczynek w strefie prywatnej oferują trzy jasne i ustawne sypialnie. Rodzice mają do dyspozycji prywatną garderobę. Na poddaszu mieści się w pełni wyposażona łazienka oraz pralnia. Nad garażem zaprojektowano obszerny taras, dostępny z holu oraz jednej z sypialni, będący dodatkową, wspólną strefą rekreacyjną.

„Dom w dipladeniach” to idealne połączenie nowoczesnych trendów, funkcjonalnych rozwiązań przestrzennych i ekonomicznej realizacji.

Zobacz także: Nowoczesny dom z poddaszem użytkowym.


SŁOWA KLUCZOWE


RZUTY:

PARTER:
 • 1.wiatrołap
  4,50 m²
  2.hol
  6,08 m²
  3.łazienka
  3,82 m²
  4.salon + jadalnia
  31,65 m²
 • 5.kuchnia
  10,57 m²
  6.pom. gospodarcze
  3,63 m²
  7.pokój
  8,82 m²
  8.garaż
  23,86 m²
PODDASZE:
 • 1.hol i schody
  12,19 m²
  2.pralnia
  5,16 m²
  3.łazienka
  5,90 m²
  4.pokój
  12,96 m²
 • 5.pokój
  13,44 m²
  6.garderoba
  3,28 m²
  7.pokój
  8,81 m²

ELEWACJE:

DZIAŁKA:

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!