REKLAMA
Dom jednorodzinny w Gdyni z panoramicznymi przeszkleniami przesuwnymi w systemach aluminiowych Schüco ASS 77 PD.HI. Fot. Andrzej Łopata

Dom jednorodzinny w Gdyni z panoramicznymi przeszkleniami przesuwnymi w systemach aluminiowych Schüco ASS 77 PD.HI. Fot. Andrzej Łopata

Nowoczesne, inteligentne okna

  • Autor: Wojciech Napora
  • 15 maj 2018 18:00
REKLAMA

Dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię są także aluminiowe okna Schüco z systemem wentylacji i filtracji w jednym Schüco VentoLife, który oczyszcza powietrze z pyłków roślinnych, smogu i innych zanieczyszczeń. Zintegrowane z ramą okienną urządzenie odprowadza zużyte powietrze i jednocześnie filtruje strumień powietrza napływającego z zewnątrz. Wielowarstwowy filtr wyłapuje ponad 99,5% zanieczyszczeń włącznie z bardzo małymi cząsteczkami pyłu o wielkości zaledwie 1 µm.

Kolejną ważną funkcją inteligentnych systemów jest zapewnianie poczucia bezpieczeństwa. Panoramiczne drzwi przesuwne z serii ASS 77 PD w klasie RC 2 łączą transparentny design z możliwością otwierania i ryglowania za pomocą wewnętrznego panelu sterowania, smartfonu czy pilota. Przeszklenia mogą być ponadto otwierane na czytnik linii papilarnych, tak jak drzwi wejściowe.

Drzwi zewnętrzne z serii Schüco ADS Simply Smart oferują jeszcze bardziej zaawansowane funkcje dostępu. Innowacyjne rozwiązanie można wyposażyć w panel komunikacyjny Schüco DCS TouchDisplay z funkcją wyświetlania numeru domu, klawiatury, kamery z detekcją ruchu, wideomofonu i zamka drzwiowego. Łącząc system z centralnym systemem zarządzania budynkiem, siecią Wi-Fi i Internetem można uzyskać dostęp do innych funkcji, jak np. zdalne wpuszczanie osób do domu czy prowadzenie wideorozmów na odległość.

 Czytaj także: Inteligentne rozwiązania w domu.


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!