REKLAMA
Linia Frames by Franke. Fot. Franke

Linia Frames by Franke. Fot. Franke

Sprzęt do kuchni

  • Autor: Wojciech Napora
  • 07 lip 2018 12:00
REKLAMA

Rozwiązaniem jest postawienie na producenta oferującego kompletny asortyment sprzętu kuchennego. Firmy, które specjalizują się wyłącznie w produkcji kuchennego AGD znają potrzeby różnych odbiorców. Jest o tyle ważne, że inaczej z kuchni korzysta singiel lub para, niż wieloosobowa rodzina, w której sporo się gotuje.

Pomyśl o jednolitym wyglądzie

Dużym ułatwieniem jest wybór urządzeń z jednej linii. Franke proponuje kilka linii urządzeń zaprojektowanych z myślą o różnych użytkownikach. Dla miłośników tradycyjnych kuchni idealne są stylizowane linie Country lub Classic. Jeszcze większy wybór mają zwolennicy nowoczesności. Starannie zaprojektowana linia Frames by Franke charakteryzuje się eleganckimi stalowymi detalami, a przeznaczona dla młodych osób seria Smart intrygującymi kolorami. Zakup urządzeń pochodzących z jednej serii jest gwarancją spójnego wyglądu wymarzonej kuchni.

Zaoszczędź czas

Sprzęt od jednego producenta to również oszczędność czasu. Wizyta w profesjonalnym studiu kuchennym, oferującym AGD danej marki, daje możliwość przejrzenia pełnej oferty, a w przypadku wątpliwości możemy zasięgnąć profesjonalnej porady. Nie spędzimy długich godzin na porównywaniu parametrów kilkunastu piekarników. Odpada konieczność samodzielnego sprawdzania czy okap pasować będzie do płyty lub czy baterię uda się bez problemu zainstalować przy zlewozmywaku.

Pomyśl o użytkowaniu w przyszłości

Szybszy i tańszy jest również montaż w domu, ponieważ wystarczy wizyta jednej ekipy instalatorów. Z kolei już w codziennym użytkowaniu serwis gwarancyjny i naprawy mamy zapewnione w jednym miejscu. Warto też wziąć pod uwagę to, że kupując sprzęt jednego producenta możemy negocjować atrakcyjne rabaty. Jest to szczególnie kuszące w przypadku kuchni, której urządzenie obydwa się sporym wysiłkiem finansowym.

Przed wyborem sprzętu kuchennego warto chwilę zastanowić się nad swoim stylem życia. Podążanie jedynie za modą lub oglądanie się na znajomych może być drogą do porażki. Chcemy, aby kuchnia była piękna, ale pamiętajmy też, że ma być wygodna. Inaczej powinna być wyposażona kuchnia młodego singla, który gotuje sporadycznie. Dobrym rozwiązaniem może być w tym są urządzenia wielofunkcyjne i kompaktowe np. piekarnik z funkcją mikrofali. Z kolei duża rodzina, celebrująca posiłki, potrzebuje większej ilości urządzeń, większej płyty grzewczej, większej chłodziarko-zamrażarki, zmywarki. W tym wypadku świetnie sprawdzi się również piekarnik, w którym można przygotować jednocześnie aż cztery potrawy bez obawy o przenikanie się zamachów i smaków – mówi Monika Dembowska, Marketing Manager.

W kuchni korzystamy z coraz większej liczby urządzeń usprawniających naszą pracę. W standardowym wyposażeniu obok piekarnika, zlewozmywaka i chłodziarki, nie może więc już zabraknąć wydajnego okapu, zmywarki do naczyń czy ekspresu do kawy. Wszystkie urządzenia muszą być nie tylko niezawodne, ale powinny również korespondować ze stylem kuchni. 

Czytaj także: Szkło w kuchni. 


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!