REKLAMA
System szafek Haller daje wiele możliwości konfigurowania mebli. Fot. Mood Design

System szafek Haller daje wiele możliwości konfigurowania mebli. Fot. Mood Design

Urządzamy domowe biuro

  • Autor: Wojciech Napora
  • 12 lip 2018 08:20

Odsetek osób pracujących w domu rośnie systematycznie. Według danych Eurostatu w krajach unijnych w ten sposób swoje obowiązki realizuje średnio 5% pracujących. Wiele osób chętnie korzysta też z możliwości tzw. „home office”. Urządzenie miejsca do pracy w domu staje się więc niekiedy koniecznością. Jak funkcjonalnie i estetycznie zaaranżować domowe biuro?

System szafek Haller, marki USM, daje wiele możliwości konfigurowania mebli. Oznacza to swobodę łączenia ze sobą otwartych półek, szafek i szuflad. W ten sposób można stworzyć współczesny sekretarzyk z zamykaną szafką na laptopa, której drzwiczki po otwarciu posłużą jako blat. Na bazie modułów zbudujemy też większe biurko zintegrowane dodatkowo z szafkami. Z kolei pod stołem lub tradycyjnym biurkiem zmieści się praktyczna szafka na kółkach. Meble opcjonalnie można wyposażyć w oświetlenie. Funkcja została rozwiązana w sposób, który nie wpływa na niezmieniony od półwiecza wygląd mebla. Prąd o napięciu 24 V przewodzi stalowa konstrukcja, w której mogą znajdować się również gniazda USB.

Dla osób spędzających długie godziny nad biurkiem dobrą propozycją jest stół Kitos z regulacją wysokości blatu, umożliwiającą pracę na stojąco. Zmiana pozycji w trakcie pracy eliminuje bóle pleców i karku, sprzyja również kreatywności.

Czytaj także: Meble do minimalistycznych wnętrz.


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!