REKLAMA
Pod stołem lub tradycyjnym biurkiem zmieści się praktyczna szafka na kółkach. Fot. Mood Design

Pod stołem lub tradycyjnym biurkiem zmieści się praktyczna szafka na kółkach. Fot. Mood Design

Urządzamy domowe biuro

  • Autor: Wojciech Napora
  • 12 lip 2018 08:20

Odsetek osób pracujących w domu rośnie systematycznie. Według danych Eurostatu w krajach unijnych w ten sposób swoje obowiązki realizuje średnio 5% pracujących. Wiele osób chętnie korzysta też z możliwości tzw. „home office”. Urządzenie miejsca do pracy w domu staje się więc niekiedy koniecznością. Jak funkcjonalnie i estetycznie zaaranżować domowe biuro?

System szafek Haller, marki USM, daje wiele możliwości konfigurowania mebli. Oznacza to swobodę łączenia ze sobą otwartych półek, szafek i szuflad. W ten sposób można stworzyć współczesny sekretarzyk z zamykaną szafką na laptopa, której drzwiczki po otwarciu posłużą jako blat. Na bazie modułów zbudujemy też większe biurko zintegrowane dodatkowo z szafkami. Z kolei pod stołem lub tradycyjnym biurkiem zmieści się praktyczna szafka na kółkach. Meble opcjonalnie można wyposażyć w oświetlenie. Funkcja została rozwiązana w sposób, który nie wpływa na niezmieniony od półwiecza wygląd mebla. Prąd o napięciu 24 V przewodzi stalowa konstrukcja, w której mogą znajdować się również gniazda USB.

Dla osób spędzających długie godziny nad biurkiem dobrą propozycją jest stół Kitos z regulacją wysokości blatu, umożliwiającą pracę na stojąco. Zmiana pozycji w trakcie pracy eliminuje bóle pleców i karku, sprzyja również kreatywności.

Czytaj także: Meble do minimalistycznych wnętrz.


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!