REKLAMA
Tak jak w świecie przyrody zachowana jest równowaga, tak samo we wnętrzach nie może zabraknąć umiaru, który ją zapewni. Fot. Beckers

Tak jak w świecie przyrody zachowana jest równowaga, tak samo we wnętrzach nie może zabraknąć umiaru, który ją zapewni. Fot. Beckers

Wnętrze pomalowane naturą

  • Autor: Wojciech Napora
  • 10 lip 2018 16:00

Prostota, lekkość, duża ilość światła i nawiązanie do natury – to najlepszy przepis, by stworzyć pełną smaku aranżację, w której panować będzie spokój i harmonia. Z tą myślą powstała też paleta The Art of Harmony, której kolory wprowadzają do wystroju wyciszającą równowagę. Wnętrze zanurzone w piaskowych beżach czy przytłumionych zieleniach będzie prawdziwą odskocznią od codziennego zgiełku.

Dzięki pięciu odcieniom inspirowanym kolorami natury z palety The Art of Harmony można zbudować w domu harmonijny, a jednocześnie sprzyjający relaksowi klimat, który pozwoli odetchnąć od codziennych obowiązków. Drewniane meble i panele podłogowe dopełnią stylizacji, a żywe rośliny jeszcze mocniej podkreślą naturalny urok wystroju.

Tak jak w świecie przyrody zachowana jest równowaga, tak samo we wnętrzach nie może zabraknąć umiaru, który ją zapewni. Jeśli więc na ścianach dominują intensywne barwy, dla uzyskania harmonii potrzebny jest delikatny kontrast. Głęboko zielony odcień Secret garden w jadalni będzie dodawać energii na cały dzień, zaś kilka jasnych dodatków na tle ciemnej ściany z wdziękiem rozświetli pomieszczenie i stworzy spójną, wyważoną całość.

Czytaj także: Farby bezpieczne dla zdrowia. 

 


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!