REKLAMA
Tablica znajdzie zastosowanie nad biurkiem w gabinecie, w pokoju dziecięcym, w korytarzu czy przy drzwiach wyjściowych. Fot. Vox

Tablica znajdzie zastosowanie nad biurkiem w gabinecie, w pokoju dziecięcym, w korytarzu czy przy drzwiach wyjściowych. Fot. Vox

Design z pomysłem "wywołany" do tablicy

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 11 sty 2018 15:00
REKLAMA

Pospieszne poszukiwanie kluczy przed wyjściem z domu czy długopisu i choćby kawałka kartki do zapisania ważnej wiadomości. Te problemy zna każdy z nas. Ale teraz można je z łatwością rozwiązać dzięki nowej tablicy, której sprytny design ułatwia codzienne funkcjonowanie. . Z jej pomocą będziemy mogli cieszyć się perfekcyjnie zorganizowaną przestrzenią, w której wszystko ma swoje miejsce. 

Tablica Smart od Vox to sprytny, wygodny i atrakcyjne wizualnie sposób na przechowywanie podręcznych rzeczy. Inspiracją do jej stworzenia były personalizowane drzwi Smart, które dzięki praktycznym dodatkom mogą zmieniać swój wygląd i funkcje. Akcesoria, które uzupełniają tablicę, są takie same jak przy drzwiach Smart.

Czytaj także: Lita czy warstwowa? Wybieramy stylową podłogę

Wśród nich znajdują się pojemniki (małe i duże), organizery i paski filcowe, kalendarz z metalową płytą na magnesy, lustro, wieszaki, reling z haczykami, plan lekcji, a nawet tarcza do lotek.

Tablica znajdzie więc zastosowanie nad biurkiem w gabinecie, w pokoju dziecięcym, w korytarzu czy przy drzwiach wyjściowych. Może wypełnić niezagospodarowane dotąd przestrzenie na ścianach i drzwiach oraz stać się miejscem nie tylko na przechowywanie przedmiotów, ale też na zapisywanie ważnych informacji, planów i wiadomości.

Tablica może stanowić element komplementarny wobec drzwi Smart i tworzyć z nimi spójną stylistycznie całość, ale też stać się samodzielnym elementem wystroju, który ożywi przestrzeń i pozwoli ją lepiej wykorzystać. 


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!