REKLAMA
obrze zaprojektowana zastawa stołowa to nie tylko dobry wzór, lecz również jakość materiału z jakiego została wykonana oraz jej trwałość.  Fot. Ambition

obrze zaprojektowana zastawa stołowa to nie tylko dobry wzór, lecz również jakość materiału z jakiego została wykonana oraz jej trwałość. Fot. Ambition

Wytworna zastawa stołowa do twojego ogrodu

  • Autor: Radosław Zieniewicz
  • 14 lip 2016 12:10
REKLAMA

Kolekcja Beatrice jest wytworną porcelaną z delikatnym roślinnym motywem i złoconym obrzeżem. Klasyczny kształt i delikatne zdobienia nadają jej bardzo ekskluzywnego charakteru.

Złoty rant Beatrice został subtelnie podkreślony na tle posrebrzanego talerza z kolekcji Baron Silver, przygotowanej pod danie główne.

To porcelanowa linia naczyń do serwowania posiłków na każdą chwilę i okazję. Oryginalny dekor w odcieniu srebrno-szarym w połączeniu z czystą bielą porcelany dają gwarancję elegancji na każdym stole.

Bolero to linia porcelany o bardzo subtelnym kremowym odcieniu i pięknej koronkowej dekoracji. Niezwykle elegancka doskonale prezentuje się na każdym stole. Jej nazwa, a jednocześnie wizerunek zostały zainspirowane temperamentem hiszpańskiego tańca.

W połączeniu z bardziej wystawnymi liniami porcelany, jak Beatrice i Baron Silver, kolekcja Bolero tworzy nieoczywistą, ale jednocześnie gustowną kompozycję, podkreślającą wyższość porcelany nad wszystkimi innymi elementami na stole.


SŁOWA KLUCZOWE


Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!